CyberPanel – panelovka pro cybersecurity studenty a nadšence

Zajímá vás kybernetická bezpečnost, ale zatím se jí nevěnujete profesně? Jste student nebo toužíte po kariéře v tomto odvětví? Chcete se v rámci kybernetické bezpečnosti rozvíjet a zůstat v obraze? Nejste technický typ, ale i tak byste se rádi o tomto oboru něco dozvěděli?

Přijďte na panelovou diskuzi s předními odborníky na cybersecurity v Česku! Koná se 18. září 2024 v Clubco v Brně a rádi vás tam uvidíme.

Jako speakeři se představí:

🎤 Jakub Bittner

Jakub stál u zrodu Security Infrastructure týmu ve společnosti Red Hat, který se stará o infrastrukturu Information Security týmu. Tento tým aktuálně vede a v roli manažera ho nejvice baví možnost podílet se na osobním a profesním růstu talentovaných lidí.

🎤 Hung Ngo

Hung je cyber security engineer, který se zabývá různými aspekty kyberbezpečnosti a specializuje se na otázky aplikační bezpečnosti a bezpečného vývoje. Ve svém volném čase o kyberbezpečnosti také rád přednáší a lektoruje v rámci společnosti Czechitas.

🎤 Renáta Čepová

Renáta pracuje jako konzultantka kybernetické bezpečnosti se zaměřením na implementaci ISMS a ZKB ve společnosti Axians ICT CZ. Letos se připojila k lektorskému týmu Czechitas, protože by ráda viděla více žen v oblasti IT a kyber bezpečnosti. 

🎤 Jiří Hradský

Probírat se budou témata jako:

  • 🗣 Jak začít kariéru v kybersecurity,

  • 🗣 Největší lekce, které mě kybersecurity naučila,

  • 🗣 Co to vlastně je kybernetická bezpečnost,

  • 🗣 Proč je bezpečnost fakt důležitá

  • a další.

Registrace

Akce je zdarma, ale je nezbytná vaše registrace z důvodu omezených kapacit. Zaregistrujte se na akci na platformě Meetup.