CyberSecurityPlatform.cz

Staňte se členem expertní komunity a čerpejte z jejích výhod!

Kdo jsme?

Jsme expertní komunita, platforma pro informační a kybernetickou bezpečnost, zaměřující se primárně na kybernetický zákon a aplikaci jeho požadavků do praxe. Naší vizí je sdílení know-how a zkušeností na úrovni expertů. Věříme, že komunita pomáhá expertům zaměřovat se při své práci na důležité věci! Proč? Právě proto, že nevymýšlíme kolo a případnou "papírovou práci", tvorbu metodik a různých praktických doporučení zvládáme společně a máme tak čas řešit něco důležitějšího - bezpečnostní procesy a technologie v praxi.


Skutečnost, že na trhu chybí obdobná komunitní platforma, která by se zabývala problematikou kybernetického zákona (ZKB) a fakt, že s ní mám mnoho zkušeností nejen z dob, kdy jsem pracoval na NÚKIBu, mě vedla k založení této platformy, kde bych se rád o své zkušenosti podělil s ostatními, kteří mají problematiku ZKB v odpovědnosti.

Ing. Martin Konečný, CISM


Více informací o platformě naleznete také v této prezentaci:

Výhody

Členům nabízíme výhody v podobě:

  • Sdílení zkušeností a know-how, vzájemných konzultací k dané problematice.
  • Možnost účastnit se pravidelných setkání a akcí, které pořádáme.
  • Slev na akce pořádané pod záštitou komunity (např. společné snídaně, odborná školení).
  • Získání přístupu do online platformy, kde je možné online spolupracovat s ostatními experty a vyměňovat si praktické zkušenosti.
  • Certifikát pro experty dokládající jejich členství a aktivní účast na akcích komunity.

Studentům z oboru, kteří to s bezpečností myslí opravdu vážně, navíc nabízíme jedinečnou možnost spolupracovat s experty a získat tak například příležitost pro tvorbu závěrečných prací, či stáží.

Jak se stát členem?

Chcete se k nám připojit? Stačí si zvolit správné členství a provést online registraci.

Kolik to stojí?

Členství pro EXPERTy: od 200 Kč bez DPH / měs.

Členství pro STUDENTy: od 100 Kč bez DPH / měs.

Členství pro OSTATNÍ: od 500 Kč bez DPH / měs.

Výše uvedené typy členství se hradí měsíčně/ročně, online, platební kartou (dle preferencí). 

Pokud máte speciální požadavky (např. vyžadujete úhradu fakturou pro pracovní tým, či jednotlivce) - prosím kontaktujte nás na [email protected].

Partnerství a sponzoring

Partnerství (komerční) - od 30.000 Kč bez DPH / rok

Tento typ partnerství je určen pro společnosti, které chtějí podpořit platformu a zároveň být jejím partnerem (nabídnout vzájemně partnerské výhody pro členy, platformu). Pozor, nejedná se o komerční typ partnerství k publikování reklamy na produkty. V ceně partnerství je roční členství pro EXPERTy pro 1 osobu + 30% sleva na ostatní typy členství.


Partnerství (nekomerční, např. se školami) - zdarma, nutná smlouva o spolupráci

Tento typ partnerství je určen pro veřejné střední a vysoké školy, díky tomuto typu partnerství získávají studenti a pedagogové relevantních oborů dané školy členství v platformě zdarma.


Sponzoring - na základě darovací smlouvy

Sponzoring je určen pro společnosti, které mají zájem podpořit rozvoj platformy.


Zájemci o partnerství / sponzoring nás mohou kontaktovat na [email protected], případně na tel. čísle +420 736 709 865.

 

Co se od členů očekává?

Od expertů zejména ochota sdílet své zkušenosti a poznatky s ostatními členy, učit se od ostatních a zároveň poskytovat podporu ostatním. (Jedná se o aktivní typ členství)

Od studentů se očekává zájem o obor kybernetické a informační bezpečnosti a ochota spojit příjemné (myšleno práci ve zmíněném oboru) s užitečným (myšleno studiem). (Jedná se o aktivní typ členství) 

Členství pro ostatní je určeno pro ty, kteří chtějí pouze využívat informace produkované komunitou, ale nechtějí aktivně přispívat k tvorbě přidané hodnoty (dávat ostatním rady, podílet se na tvorbě metodiky atp.). (Jedná se o pasivní typ členství)

Provozovatel

Ing. Martin Konečný, CISM

IČ: 00985911 | DIČ: CZ8901064150 | Plátce DPH

e-mail: [email protected] | [email protected]

ID dat. schránky:  3icr6gr

Č. účtu:    107-3194300207/0100 (Komerční banka, a.s.)

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 20. srpna 2012  | Úřad příslušný podle § 71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Židlochovice


Ochrana osobních údajů | Podmínky pro nákup a využívání členství

Partneři